Deltakere i SKIM

European Oilfield Speciality Chemicals Association (EOSCA): Tre representanter

  1. Linda Aadnøy, Baker Hughes (Linda.Aadnoy@bhge.com)
  2. Petra Baverback, Schlumberger (PBaverback@miswaco.slb.com)
  3. Kathrine Kirkebøe, Halliburton (Kathrine.Kirkeboe@Halliburton.com)
  4. Phil McWilliams, Clariant (Phil.McWilliams@clariant.com)

Norsk olje og gass: Fem representanter

  1. Lars Ystanes, Equinor (lyst@equinor.com)
  2. Morten Løkken, Spirit Energy (Morten.Lokken@spirit-energy.com)
  3. Rosamund Durie, ConocoPhillips (rosamund.jensen@conocophillips.com)
  4. Einar Lystad, Norsk olje og gass (EL@norog.no)

Miljødirektoratet: Tre representanter

  1. Eirin Sva Stomperudhaugen (  Eirin.Sva.Stomperudhaugen@miljodir.no)
  2. Helge Dyrendal Rø (Helge.Dyrendal.Ro@miljodir.no)
  3. Reidunn Stokke (reidunn.stokke@miljodir.no)

Petroleumstilsynet: To representanter

  1. Anne Mette Eide (Anne.Mette.Eide@ptil.no)
  2. Hilde Nilsen (Hilde.Nilsen@ptil.no)

Kjemikalie Produkt Datasenter (KPD): To observatører

  1. Robert Tipton (robert.tipton@n-ems.no)
  2. Anette Jæger (anette.jaeger@n-ems.no)